درباره آسکو و
محصولات ما

رهبران صنعت به آسکو به عنوان یک شریک قابل اعتماد نگاه می کنند که به طور مداوم نوآوری می کند تا به آنها کمک کند تا با چالش بزرگ بعدی روبرو شوند. 

دیدگاه ما

نمونه کارها پیشرو در صنعت، ما را قادر می سازد تا با چالش های یک بازار پیچیده و غیرقابل پیش بینی فزاینده از موقعیت قدرتمند شناسایی و مقابله کنیم و ارزش کوتاه مدت و بلندمدت را به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای مشتریان خود هدایت کنیم.

ماموریت ما

مجموعه اتوماسیون قوی ما ما را قادر می سازد تا در سراسر کسب و کارمان همکاری کنیم تا راه حل های کامل تری برای مشتریان بر اساس تجربه عمیق صنعت خود ایجاد کنیم.

پروسه ما

ما از حضور جهانی، تخصص دامنه و نرم افزار صنعتی خود برای کمک به صنایع برای دستیابی به اهداف کلیدی پایداری و عملیاتی استفاده می کنیم.

نمایندگی ما

شیرهای برقی آسکو راه حلی با کیفیت و قابل اعتماد هستند که مزایای واقعی را برای مهندسان نصب و کاربران نهایی در طول چرخه عمر محصول ارائه می دهند - آنها مشخص ترین شیرها برای کاربردهای حیاتی و مرتبط با ایمنی هستند. شرکت ابزار سنجش آریا نماینده فروش انواع شیرهای برقی آسکو در تهران و شهرستان ها می باشد. لازم به ذکر است که در حال حاضر نمایندگی رسمی آسکو در ایران وجود ندارد. برای خرید شیرهای برقی آسکو و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات آسکو در ایران با کارشناسان ما در شرکت ابزار سنجش آریا که نمایندگی آسکو در ایران است، تماس حاصل فرمایید.